ZEYNEP KABACAOĞLU ÇALIK

1972 yılında Giresun da doğdu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Giresun Meslek Yüksel Okulu İktisadi ve İdari Programlar Bölümünü ,  Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyonu Programını ve  Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini bitirdi. Halen  Açık Öğretim Fakültesi Adalet Meslek Yüksek Okuluna  ve   Okan Üniversitesi  Muhasebe ve Denetim Yüksek lisansına devam etmekte olan  Zeynep KABACAOĞLU ÇALIK 2000 yılında Serbest Muhasebeci Unvanını , 2010 yılında da Serbest Muhasebeci Mali Müşavir,  2015 yılında Bağımsız Denetçi  unvanlarını almaya hak kazandı.

1994 – 2000 yılları arasında çeşitli firmalarda Muhasebe Müdürlüğü ve Mali İşler Koordinatörlüğü,  Özel Eğitim Kurumlarında Muhasebe ve Muhasebe Uygulamaları eğitmenliği yaptı ,  2010 yılından beri Hukuk ,Ceza ve İş Mahkemelerinde bilirkişilik yapmaktadır.

2004-2008 yılları arasında Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasının çeşitli organlarının yanı sıra ,  Gebze Temsilciliğinde  Temsilcilik Sekreterliği ve  Başkanlığı görevlerinde bulundu.

Birçok sivil toplum kuruluşlarında halen çeşitli görevlerde hizmet vermekte olup; 2000 yılından bu yana Gebze de Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik faaliyetini sürdürmektedir.

YAZMIŞ OLDUĞU MAKALELER
  • PETROL PİYASASI LİSANS YÖNETMELİĞİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK
  • TORBA YASANIN DİĞER YÜZÜ !!!!